У Закарпатті з’явиться великий курортний центр «Свидовець»

У Закарпатті з’явиться великий курортний центр «Свидовець»

Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку на «Буковель» в Івано-Франківській області та зустрівся з власниками цього відомого рекреаційного об’єкта. На переговорах, які ініціював голова Закарпатської ОДА, вирішувалося одне питання — продовження будівництва курорту на території Закарпаття.

— Ми дійшли принципової згоди з власниками «Буковеля» — курорт буде продовжений на Закарпатті, — заявляє Г.Москаль. Згідно з домовленостями, в Рахівському районі (межує з «Буковелем») буде побудовано близько 60 готельних споруд різного типу, 33 підвісні канатні дороги, облаштовано 230 кілометрів лижних трас. Крім того, на курорті відкриють близько 120 закладів харчування, а також магазини, фітнес-центри і медичні установи, банківські відділення, багаторівневі парковки для автомобілів. Заплановано навіть будівництво приватного аеродрому з довжиною злітної смуги 1000 м для посадки невеликих літаків. Це буде великий курортний центр з назвою «Свидовець», який буде приймати до 28 тисяч туристів одночасно.

Для його обслуговування потрібно близько 5 тисяч нових робочих місць, які займуть місцеві жителі.

Облаштування курорту, яке триватиме кілька років, надасть бурхливого розвитку місцевої промисловості, адже будівництво буде проводитися переважно за рахунок місцевого ринку праці та з місцевими фірмами. А після відкриття курорту надходження до місцевих бюджетів зростуть мінімум в сотні разів.

Представники «Буковеля» вже приїхали на Закарпатті та працюють в облдержадміністрації над оформленням дозвільної документації.

 

Джерело:

http://ua-reporter.com/novosti/199891